• In English
 • В Одесі представники грузинської діаспори організували благочинний збір коштів на потреби поранених воїнів АТО та дітей-переселенців
  опубліковано 24 листопада 2014 року о 19:44

  Трагічні події на Донбасі не залишають байдужими до долі своїх співвітчизників людей всіх національностей, які проживають в Україні. Яскравим підтвердженням того став захід, який відбувся в Будинку прийомів Одеської обласної ради.

  Цього разу свою підтримку українським військовим та членам їхніх родин висловили представники грузинської діаспори, які за ініціативи громадської організації “Грузинський культурно-освітній центр “Іверія” та Грузинського національно-культурного товариства “Сакартвело” провели концерт-ярмарок “Друзі назавжди”.

  Упродовж всієї благодійної акції присутні мали змогу вкотре переконатися в гостинності грузинського народу, відчути його неповторний культурний колорит, а також оглянути та придбати презентовані картини, написані рукою грузинських й українських художників, та спеціально привезені з Грузії численні національні сувеніри, іграшки, аксесуари, прикраси та елементи національного одягу.

  Як розповіли представники грузинської діаспори в Одесі, всі виручені від цього заходу кошти будуть спрямовані на підтримку дітей з сімей переселенців з Донецької та Луганської областей, дітей загиблих в зоні АТО українських військовослужбовців та на потреби Військово-медичного клінічного центру Південного регіону.

  На цьому, зокрема, наголосив і присутній під час проведення благодійного концерту-ярмарку Консул – керівник Консульства Грузії в Одесі Манучар Цоцонава.

  У своїй промові він подякував всім представникам громадських організацій, причетним до організації проведення цього важливого заходу, головною метою котрого є надання матеріальної допомоги пораненим воїнам і дітям, які в ранньому віці на собі відчули всі страждання й жахіття війни.

  «Дружба між нашими народами перевірена століттями. Сьогодні Україна переживає важкі часи, і грузинський народ як ніхто інший це розуміє. Цією благодійною акцією ми не лише намагаємося матеріально допомогти нашим українським друзям, а й висловлюємо братську підтримку всьому українському народові та бажаємо йому якнайшвидшого завершення бойових дій та відновлення мирного життя на своїй землі», – підкреслив Манучар Цоцонава.