• In English
 • Державні кадастрові реєстратори Волині достроково розпочали надавати послуги населенню через Центри адміністративних послуг
  опубліковано 24 листопада 2014 року о 18:01

  Державні кадастрові реєстратори Волинської області на півтора місяця раніше, ніж це передбачено урядовим розпорядженням, розпочали свою роботу через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП). Про це повідомляє Головне управління Держземагентства у Волинській області.

  Як зазначають в управлінні, хоча, згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України, стартовою датою надання послуги у сфері земельних відносин через ЦНАПи є 1 січня 2015 року, волинські державні кадастрові реєстратори на виконання доручення Віце-прем’єр-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Володимира Гройсмана розпочали свою роботу вже у трьох ЦНАПах регіону з 21 листопада 2014 року.

  Це стало можливим завдяки активним процесам децентралізації в області, а також завдяки проголошеним у регіоні пріоритетам щодо організації оперативного, комфортного та доступного надання  адміністративних послуг мешканцям краю, зокрема у сфері земельних відносин.

  Так, з 21 листопада для вирішення земельних питань можна звертатися в ЦНАП Луцької міської ради, ЦНАП Горохівської районної державної адміністрації та Нововолинський ЦНАП.

  «Там створені усі необхідні умови для роботи з громадянами, розгляду їх заяв. Фахівці забезпечені необхідною апаратурою, телефонним зв'язком, мають доступ до мережі Інтернет», – повідомляє Головне управління Держземагентства у Волинській області.

  Крім того, державні кадастрові реєстратори  працюють у режимі тестування у 13 інших волинських центрах надання адміністративних послуг.

  «Там виконуються усі необхідні роботи з обладнання робочих місць, налагодження техніки. Відтак, найближчим часом в усіх, без винятку районах краю волиняни матимуть можливість отримати необхідні документи без черги та у комфортних умовах», – наголошують фахівці Управління. 

  Як повідомлялося, перелік адміністративних послуг, які надаються територіальними підрозділами Держземагентства через ЦНАПи, було визначено розпорядженням Кабінету Міністрів України від 15 травня 2014 року № 523-р.

  Адміністратори Центрів надання адміністративних послуг у Волинській області  надають  витяги з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки; довідки з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями, а також відомості з документації із землеустрою, що включена до Державного фонду документації із землеустрою.