• In English
 • На Вінниччині сім'ї вимушених переселенців вже отримали понад 2,4 млн. грн. адресної допомоги
  опубліковано 24 листопада 2014 року о 13:46

  На Вінниччині сім’ї вимушених переселенців вже отримали понад 2 мільйони 466 тисяч гривень адресної допомоги. Про це повідомив перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко на засіданні Міжвідомчого координаційного штабу, яке відбулося у режимі відеоконференції в приміщенні головного управління ДСНС України у Вінницькій області, під головуванням заступника голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Василя Стоєцького.

  Від Вінниччини у нараді з регіональними штабами, присвяченій питанням забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованих територій та районів проведення АТО, взяли участь начальник управління ДСНС України у Вінницькій області Руслан Шевчук, керівники профільних департаментів та управлінь обласної державної адміністрації.

  Андрій Гижко охарактеризував ситуацію на Вінниччині так: «Сьогодні в області 6400 внутрішньо переміщених осіб зі Сходу країни. Ця цифра є умовною, оскільки не всі особи здійснюють реєстрацію у відповідних службах. Проте перші виплати в області уже здійснені – це 2 мільйони 466 тисяч гривень (в середньому 482 грн. на кожного члена сім’ї), ще на 1 мільйон 600 тисяч, згідно з потребою, подано заявку відповідними службами».

  Перший заступник голови ОДА також надав інформацію про розселення в області осіб, переміщених з Автономної Республіки Крим, зокрема – родин кримських татар та осіб, переміщених із зони проведення АТО. Він також назвав резервні об’єкти у Бершадському, Ладижинському та Томашпільському районах, де можуть бути розселені вимушені переселенці.