• In English
 • Держприкордонслужба інформує про ситуацію на українсько-російському кордоні
  опубліковано 20 листопада 2014 року о 14:54

  Підрозділи Держприкордонслужби продовжують здійснювати охорону українсько-російського кордону та лінії розмежування між силами АТО та бойовиками в умовах напруженої обстановки.

  Бойових зіткнень між прикордонниками та терористами не відбувалося, порушення повітряного простору України та використання бойовиками БПЛА не зафіксовано.

  Проте протягом доби відмічалося незначне збільшення вогневого протистояння з незаконними збройними формуваннями та подальше перегрупування російських військ та бойовиків на окремих напрямах.

  Водночас відмічається загострення конфліктів між різними терористичними угрупованнями у районах підконтрольних незаконним збройним формуванням. Так, в районі н. п. Саханка (Донецька обл.) відбулося збройне протистояння між бойовиками, після чого певна їх кількість відійшла в напрямку н. п. Безіменне.

  Також спостерігається збільшення чисельності угруповання найманців у районі н. п. Новоазовськ Донецької області, а на блокпостах, підконтрольних терористам в Луганській області, проводяться інтенсивні опитування щодо наявності техніки, озброєння та особового складу ЗС України поблизу н. п. Станично-Луганське.