• In English
 • У Львівській ОДА представили проект "Німецько-української академії доброго врядування та підвищення компетентності в Європі"
  опубліковано 20 листопада 2014 року о 14:21

  Про реалізацію проекту «Німецько-української академії доброго врядування та підвищення компетентності в Європі» йшлося під час зустрічі т.в.о. голови Львівської облдержадміністрації Юрія Турянського із директором Європейської Академії Берліну (ФРН) Екартом Штратеншультом 20 листопада.

  За дорученням Міністерства закордонних справ Німеччини Європейська Академія Берліну проводить семінари для українських службовців органів державної влади та місцевого самоврядування з метою сприяння обміну новітнім досвідом та підтримки України у трансформаційних процесах. Впродовж 2015 року заплановано кілька 5-тижневих семінарів для держслужбовців.

  За словами Екарта Штратеншульта, німецький уряд намагається підтримати Україну у різних сферах. “Ці семінари є лише одним з камінчиків у мозаїці нашої підтримки України на шляху до змін”,- сказав директор Європейської Академії Берліну.

  Очільник Львівщини зазначив, що практичні знання, отримані державними службовцями, які братимуть участь у цьому проекті, будуть застосовані для більш ефективного реформування всієї системи державного управління.

  “Ми високо цінуємо ініціативу Європейської Академії Берліну щодо реалізації проекту «Німецько-української академії доброго врядування та підвищення компетентності в Європі», яка має на меті підтримку кадрів в обласній державній адміністрації, котрі є орієнтованими на реформи”, - сказав Юрій Турянський. Очільник області висловив впевненість, що цей проект, спрямований на розвиток громадянського суспільства та покращення функціонування органів державної влади в Україні буде успішно реалізовано.