• In English
 • У Державному економіко-технологічному університеті транспорту обговорюють питання реформування залізничної галузі
  опубліковано 19 листопада 2014 року о 15:34

  Розпочала роботу XI Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми економіки і управління на залізничному транспорті ЕКУЗТ 2014». Ініціатором проведення заходу, який стартував 17 листопада і працюватиме в інтернет-форматі до 14 грудня поточного року, став Державний економіко-технологічний університет транспорту.

  Як зазначив доктор економічних наук, професор, ректор Державного економіко-технологічного університету транспорту Михайло Макаренко, основна мета конференції – обговорення та визначення основних цілей і завдань реформування та оптимізації фінансово-господарської діяльності залізничного транспорту України з урахуванням світового досвіду та виваженого наукового обґрунтування.

  На конференції очікується участь науковців транспортних ВНЗ і фахівців залізничного транспорту України, країн СНД та Європейського Союзу.

  В організації конференції та її проведенні беруть активну участь Міністерство інфраструктури України, Державна адміністрація залізничного транспорту України та Науково-технічне товариство залізничників України.

  За результатами роботи Державним економіко-технологічним університетом транспорту буде видано збірник матеріалів конференції, який може стати настільною книгою залізничного реформатора.