• In English
 • МВС проводить експеримент зі створення на базі патрульної служби та ДАІ уніфікованого патрульного підрозділу
  опубліковано 19 листопада 2014 року о 15:25

  У рамках проведення реформи МВС із 1 листопада 2014 року до 28 лютого 2015 року в м. Хмельницькому проводиться експеримент зі створення на базі патрульної служби міліції та Державної автомобільної інспекції уніфікованого патрульного підрозділу.

  «Він буде створений шляхом об’єднання функцій двох правоохоронних підрозділів: забезпечення охорони громадського порядку, безпеки дорожнього руху, запобігання вчиненню правопорушень. Нині триває навчання працівників, які залучені до проведення експерименту», - зазначив заступник Міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий.

  За його словами створення уніфікованого правоохоронного підрозділу буде проводитися в три етапи. Перший етап – підготовка та організація роботи з реалізації проекту, створення робочої групи. Другий – безпосередньо практичний, який буде проходити на базі Хмельницького міськвідділу міліції. Третій етап складатиметься з аналітики.

  «Основна мета експерименту - забезпечити порядок на вулицях міст. Завдяки такому об’єднанню ми збільшимо кількість нарядів на обслуговуваних ділянках та зможемо ще швидше реагувати на виклики громадян», - зауважив заступник Міністра.

  Найближчим часом також заплановано проведення робочої зустрічі з міжнародними експертами – офіційними представниками іноземних організацій з питань реформування правоохоронних органів в Україні.

  «За результатами експерименту буде опрацьовано остаточний варіант процесу об’єднання патрульної служби і ДАІ та механізм функціонування новоствореного підрозділу», - зазначив заступник Міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий.