• In English
 • Укрпошта розпочинає обмін терміновими грошовими переказами з Сербією
  опубліковано 19 листопада 2014 року о 13:44

  Укрпошта запроваджує з 20 листопада 2014 року обмін міжнародними терміновими переказами з поштою Сербії, що здійснюватиметься через Міжнародну фінансову систему Всесвітнього поштового союзу.

  Спочатку відправити переказ можна буде лише в напрямку Сербії, а вже з 24 листопада пересилання переказів здійснюватиметься в двох напрямках: як з України в Сербію, так із Сербії до України.

  Адресатами відправки таких переказів можуть бути лише фізичні особи. Максимальна сума переказу в день від одного відправника не повинна перевищувати 15 тис. грн., або еквівалент цієї суми в євро. Термін пересилання переказу складає до 1 робочої години, а строк його дії – 30 днів із дати приймання.

  «Співпраця з сербськими колегами дає нам можливість розширити нашу географію поштових переказів. Враховуючи, що Сербія розташована недалеко від України, а також значні міграційні процеси між цими країнами, ми переконані, що цей напрям є досить актуальним для наших споживачів», – зазначає в.о. генерального директора Укрпошти Михайло Паньків.   

  Для отримання термінового переказу одержувач, який звернувся до відділення поштового зв'язку, має пред’явити унікальний 10-значний номер переказу (повідомлений відправником), назвати суму та валюту приймання переказу.

  Приймання та виплата термінових переказів в Сербії та Україні здійснюється у визначених відділеннях поштового зв'язку, ознайомитися з переліком яких можна на сайті Укрпошти.