• In English
  • Піротехніки ДСНС Київщини співпрацюють з американськими колегами
    опубліковано 19 листопада 2014 року о 12:30

    На території України розпочала свою роботу делегація Командування Збройних Сил США в Європі. З метою надання технічної допомоги для виконання робіт із розмінування території України експертами Штабу Командування Збройних Сил США в Європі передбачено проведення оціночних місій роботи піротехнічних підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

    17 листопада на базі 1-го Спеціального центру швидкого реагування ДСНС України було проведено ознайомлення іноземних експертів із реалізацією піротехнічними підрозділами ДСНС України завдань і заходів щодо очищення територій і морських акваторій від вибухонебезпечних предметів. На початку заходу гостей ознайомили з навчально-методичною базою, технікою та обладнанням піротехнічних підрозділів і підрозділів підводного розмінування.

    Наступним етапом оціночної місії було ознайомлення експертів із практичним виконанням частиною піротехнічних робіт 1-го Спеціального центру швидкого реагування ДСНС України робіт із розмінування та знищення вибухонебезпечних предметів у колишніх місцях бойових дій. Делегацією разом із піротехніками Державної служби України з надзвичайних ситуацій здійснено виїзд в урочище «Яблунька» Вишгородського району Київської області, де було продемонстровано алгоритм виявлення, вилучення та знешкодження вибухонебезпечних предметів часів Великої Вітчизняної Війни, адже саме на цьому місці проходила оборонна лінія м. Києва.