• In English
 • Міліцейські підрозділи повністю забезпеченні теплим одягом, - Сергій Чеботар
  опубліковано 18 листопада 2014 року о 12:44

  Більше 16 тисяч комплектів форменого одягу, пристосованого для виконання бойових завдань у зоні АТО, знаходиться у резерві МВС. Про це заявив заступник Міністра внутрішніх справ Сергій Чеботар.

  На сьогодні побутують різні думки щодо незабезпеченості відповідною формою та взуттям міліцейських батальйонів, що знаходяться в Луганській та Донецькій областях.

  Сергій Чеботар заявив, що ці тлумачення не стосуються підрозділів Міністерства внутрішніх справ, адже вони у повній мірі забезпечені форменим одягом зимового зразка.

  Форму було розроблено з урахуванням побажань та пропозицій саме тих співробітників, які беруть участь в АТО. Спецодяг нового зразка відповідає європейським стандартам форменого одягу для військовослужбовців.

  «Завдяки виділеним Кабінетом Міністрів України коштам та оперативності, з якою працювало Міністерство внутрішніх справ, можна констатувати те, що міліцейські підрозділи у повній мірі забезпечені форменим одягом та здатні виконувати свої обов’язки, незалежно від погодних умов», – заявив Сергій Чеботар.