• In English
 • Українські правоохоронці виявили сховище зі зброєю "поліції ДНР"
  опубліковано 17 листопада 2014 року о 16:53

  Працівниками кримінального блоку ГУМВС України в Донецькій області за підтримки управління спецоперацій штабу АТО було ретельно сплановано й успішно проведено спецоперацію, в результаті якої вдалося проникнути на непідконтрольну територію та вилучити понад 600 одиниць бойової зброї і боєприпасів до неї, які терористи планували використати для проведення диверсій і терактів, а також вивезти прапор Донецького гарнізону міліції.

  Міліціонери отримали оперативну інформацію про те, що на околицях м. Донецьк знаходиться схрон колишніх співробітників донецької міліції, які перейшли на сторону сепаратистів, з великою партією вогнепальної зброї, яка має бути використана диверсійно-розвідувальними групами бойовиків на територіях, вільних від окупації.

  З метою попередження диверсій правоохоронці розробили й втілили у життя ризикований захід з вилучення цього арсеналу. Було створено спецгрупу, куди увійшли найбільш підготовлені оперативні співробітники міліції Донецької області.

  Завдання було виконано успішно. Ризикуючи життям, оперативники непомітно проникли на підконтрольну бойовикам територію та вивезли звідти більш ніж 600 одиниць зброї та боєприпасів. Крім того, міліціонерам вдалося повернути бойовий прапор, який було вручено Донецькому гарнізону міліції в 1946 році на честь визволення Донбасу від німецько-фашистських загарбників.

  «Зброю в повному обсязі доставлено на звільнену територію. Після проведення ревізії вона надійде на озброєння органів і підрозділів ГУМВС України в Донецькій області. Завдяки чітко спланованій операції та професіоналізму працівників міліції жоден правоохоронець при виконанні завдання не постраждав», - повідомив начальник ГУМВС України в Донецькій області В'ячеслав Аброськін.