• In English
 • Залізничники відновили 57 об'єктів колійного господарства Донецької залізниці
  опубліковано 17 листопада 2014 року о 10:18

  На одній із найбільших ділянок Донецької залізниці – Краснолиманській дирекції залізничних перевезень – залізничники власними силами вже відновили 57 об’єктів колійного господарства із 79 пошкоджених унаслідок бойових дій на суму близько 4,8 млн. грн.

  Щоб забезпечити безперебійне перевезення пасажирів і вантажів, залізничники намагаються власними силами й у стислі терміни відновлювати колії та інші важливі об’єкти, пошкоджені внаслідок бойових дій на сході України. Загалом для відновлення всіх пошкоджених об’єктів Краснолиманської дирекції буде витрачено орієнтовно 6 млн. грн.

  Нагадаємо, що на нараді представників Південної, Придніпровської та Донецької залізниць, що відбулася наприкінці жовтня на станції Новозолотарівка щодо відновлення пошкодженої інфраструктури Краснолиманської дирекції залізничних перевезень, було вирішено найбільш важливі об’єкти дирекції відновити до 15 листопада. Повністю завершити ремонт колій та відновити пошкоджені будівлі, зокрема, станцій Новозолотарівка та вокзалу станції Рубіжне, залізничники планують до 25 грудня.

  У Департаменті колії Укрзалізниці підрахували, що від початку бойових дій всього пошкоджено 369 об’єктів колійного господарства орієнтовною вартістю 18 млн. грн., 253 з них вже відновлено на суму близько 13 млн. грн.

  Раніше повідомлялося, що загальна сума завданих залізничній галузі збитків внаслідок бойових дій, за попередніми даними, становить близько 1 млрд. грн.

  Довідково

  Краснолиманська дирекція – це один із найбільших залізничних вузлів Донецької магістралі, до якої входять 74 станції, серед яких 29 вантажних, а загальна довжина колій становить 2789 км.