• In English
 • Ігор Уманський: Фінансування з державного бюджету до столичного по медичних програмах здійснюється в повному обсязі
  опубліковано 13 листопада 2014 року о 18:35

  Медичне фінансування по програмах, видатки на які здійснюються з державного бюджету до бюджету міста Київ, виконане в повному обсязі. Про це заявив Перший заступник Міністра фінансів України Ігор Уманський.

   «По всіх програмах, які фінансуються з  держбюджету до бюджету міста Київ,  у нас сьогодні немає заборгованості і немає недофінансування», - заявив Ігор Уманський.

  Про це він повідомив, коментуючи сьогоднішню гучну заяву до ЗМІ Київського міського голови Віталія Кличка.

  «Формат стосунків мера, адміністрації Києва з Урядом, зокрема Мінфіном, через пресу - це якась нова практика в українському урядуванні і в цілому у виконавчій владі», - сказав Ігор Уманський, додавши, що  логічно було б вирішувати всі проблемі в робочому порядку і не накопичувати їх.

  При цьому Ігор Уманський запевнив, що ті питання, з якими зверталася столична влада, були вирішені. Так, було звернення Києва  наприкінці минулого місяця щодо надання фінансування по функціях столиці.

  «Ми це прохання виконали і в повному обсязі профінансували, - запевнив Ігор Уманський.  - Також місто зверталося з проханням продовжити короткотермінову позичку на суму близько 800 мільйонів гривень, також це питання протягом двох днів було вирішене».

  Наразі вирішується питання фінансування на заробітні плати в грудні, яке є спільним практично для всіх регіонів України. Ігор Уманський висловив сподівання, що вже за тиждень «питання забезпечення фінансування заробітних плат до кінця року в цілому буде вирішене як  по місту Києву,  так і по всіх місцевих бюджетах».