• In English
 • Мінагрополітики: Підписано контракт на поставку збіжжя до Республіки Бангладеш
  опубліковано 13 листопада 2014 року о 16:54

  13 листопада до Державної продовольчо-зернової корпорації України надійшов підписаний Народною Республікою Бангладеш контракт на поставку збіжжя. Це свідчить про те, що найближчими днями вже розпочнеться практична робота з виконання цього контракту, а саме експорт зернових до Бангладеш.

  Цю співпрацю вдалося поновити після зустрічі Ігоря Швайки з Міністром продовольства Народної Республіки Бангладеш Ісламом Камрулом у вересні цього року. Тоді посадовці двох країн домовилися збільшити протягом двох років поставки українських зернових до Бангладеш та підписати довгостроковий контракт.

  Співпраця між державами є вигідною для обох сторін. Для Бангладеш – це питання продовольчої безпеки, а для України – отримання іміджу надійного торгівельного партнера та надходжень до державного бюджету, особливо зважаючи на сьогоднішню складну економічну ситуацію.

  Нагадаємо, що основною проблемою припинення співпраці між країнами стало існування компанії-посередника, непрофесійні та саботажні дії якої призвели до значних збитків з боку обох держав. На сьогодні, компанію-посередника усунуто і корупційну схему ліквідовано, що надало можливість поновити торгово-економічні стосунки між Україною та Республікою Бангладеш.