• In English
 • Чеська компанія інвестує 1,5 млн. євро на модернізацію тепломереж та котелень на Львівщині
  опубліковано 13 листопада 2014 року о 12:50

  Т.в.о. голови ОДА Юрій Турянський та генеральний директор компанії TTS Ріхард Горки підписали 12 листопада Меморандум про співробітництво між Львівською облдержадміністрацію та чеською компанією TTS eko s.r.o..

  Підписанням меморандуму сторони засвідчили наміри спрямувати свої зусилля на ефективне співробітництво щодо реалізації у Львівській області енергоефективних проектів, у тому числі з використанням альтернативних джерел енергії.

  Першим проектом, який заплановано реалізувати компанією TTS eko s.r.o. на Львівщині є модернізація котельні м. Дубляни, шляхом заміни газових котлів на новітні котли загальною потужністю до 3Мвт, які працюють на відходах деревини та іншій біомасі, а також провести заміну тепломереж міста. Сума власних інвестицій компанії становитиме 1,5 млн. євро. Роботи щодо реалізації проекту заплановано розпочати до кінця цього року.

  Для Львівщини надзвичайно актуальною є підтримка іноземних партнерів у реалізації сучасних енергоощадних проектів, які дозволять позбутися газової залежності. Вважаю, що завдяки спільним зусиллям Львівської обласної державної адміністрації та чеської компанії ТТS eko s.r.o.  в області буде збільшено рівень використання місцевих альтернативних видів палива та забезпечено ефективне використання традиційних паливно-енергетичних ресурсів. Підписання меморандуму про співпрацю – це наш перший спільний крок на шляху до реалізації інноваційних енергоефективних проектів,” - зауважив Юрій Турянський.

  Компанія TTS вже має позитивний досвід діяльності в Львівській області. Йдеться про реалізацію спільного проекту з українською компанією “Еко-оптіма  з будівництва першої в регіоні Самбірської сонячної електростанції.

  «Саме за результатами успішного впровадження зазначеного проекту, компанія TTS прийняла рішення щодо розширення своєї діяльності на території Львівщини та подальшого інвестування в розвиток джерел відновлювальної енергетики, зокрема біомаси”, - зазначив Ріхард Горки.