• In English
 • Ігор Швайка привітав працівників галузі з Днем працівника сільського господарства
  опубліковано 13 листопада 2014 року о 12:40

  Міністр аграрної політики та продовольства Ігор Швайка привітав працівників галузі з Днем працівника сільського господарства, який відзначатимуть наступної неділі. За словами очільника Мінагрополітики, аграрії змогли втримати економіку України в позитивній площині. Також Ігор Швайка відзначив єдність українців в період війни:

  «Сьогодні вжито заходів щодо прийняття на навчання студентів зі сходу до інших вишів нашої держави, створено необхідні умови для навчання. Аграріям, які постраждали від дій терористів на Луганщині та Донеччині, надано можливість працювати в інших регіонах», - розповів Міністр Ігор Швайка.

  Він також наголосив на тому, що саме аграрії сьогодні підтримують економіку держави, збільшують експортний та внутрішній потенціал:

  «На цьому світі є лише дві найпочесніші місії: перша - захист країни, друга - її годування. Саме цим двом задачам підпорядковані абсолютно всі галузі. Але попереду в нас дуже великий шлях - відбудова нашої економіки, - відзначив Міністр. - Наші стратегічні завдання залишаються незмінними: годувати країну та годувати світ, для цього ми маємо весь необхідний потенціал», - підсумував Ігор Швайка, дякуючи аграріям за виконувану роботу.