• In English
 • Людмила Денісова взяла участь у роботі прямої телефонної лінії Уряду
  опубліковано 11 листопада 2014 року о 19:23

  11 листопада 2014 року Міністр соціальної політики Людмила Денісова під час роботи прямої телефонної лінії Кабінету Міністрів України відповіла на запитання громадян.

  Загалом на пряму телефонну лінію КМУ протягом двох годин зателефонувало 17 осіб.

  Більшість звернень стосувалися питань переселенців з Донбасу та Криму. Спілкуючись з громадянами, Людмила Денісова надала роз’яснення щодо обліку тимчасово переміщених осіб та наданням їм щомісячної адресної допомоги для покриття витрат на проживання. Також переселенці ставили питання щодо переоформлення пенсій та соціальних допомог.

  Окрім того, Міністр соціальної політики відповіла на питання, що стосувалися реабілітації інвалідів, отримання виплат для членів сімей померлих учасників ліквідації наслідків на ЧАЕС, отримання житлової субсидії.

  Слід зазначити, що особи, які зверталися на пряму телефонну лінію КМУ були з різних областей України – Запоріжжя, Закарпаття, Харківщини, Одещини, Львівщини, Донбасу, Чернігівщини та м. Київ.

  Також Людмила Денісова вислухала низку запитань, які охоплюють різні сфери життя громадян та надала інформацію щодо інших органів виконавчої влади, в компетенції яких вирішення цих питань.