• In English
 • Щодо обстановки на українсько-російській ділянці кордону
  опубліковано 10 листопада 2014 року о 13:18

  За минулу добу бойових зіткнень між підрозділами Держприкордонслужби та терористами не відбувалося.

  Бандитські формування та ЗС РФ продовжують використовувати БПЛА для проведення повітряної розвідки. Учора прикордонники зафіксували 1 безпілотний літальний апарат поблизу Маріуполя.

  Персонал Держприкордонслужби  продовжує виконувати завдання щодо контролю в смузі безпеки вздовж лінії бойових зіткнень. Учора прикордонним нарядом на  трасі «Донецьк - Артемівськ»  під час перевірки документів пасажирів рейсового автобуса затримано водія, громадянина України, причетного до сепаратизму. За наявною інформацією, затриманий входив до складу угруповання Біляєва, який на даний час є «міністром транспорту» у так званій «ЛНР». Затриманого громадянина передано до МВС.

  Державна прикордонна служба продовжує заходи щодо протидії незаконному переміщенню осіб та вантажу в зону та з зони АТО. Учора прикордонники поблизу населеного пункту Артемівськ  у двох вантажних автомобілях виявили понад 24 тонни м’ясопродуктів без відповідних товаро-супровідних документів. Транспортні засоби разом з вантажем передано до органів МВС.