• In English
 • Реалізація спільного зі Світовим банком проекту розвитку знаходиться на постійному контролі Уряду
  опубліковано 10 листопада 2014 року о 12:13

  Проект «Друга позика на політику розвитку» (ППР-ІІ) є одним із пріоритетних напрямків співпраці зі Світовим банком, тож Уряд докладає зусиль для якнайшвидшої реалізації програми. Про це заявив заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі Ігор Веремій під час зустрічі з представниками Світового банку.

  «Друга позика на політику розвитку – це ключова тема співробітництва зі Світовим банком, тому всі завдання, які є в Програмі стратегічних та інституційних реформ проекту з приводу законодавчих змін, нормативних актів, у нас на постійному контролі. Звичайно, є певна затримка у зв’язку зі зміною складу  Верховної Ради, проте, це нас ні в якому разі не розхолоджує і ми намагаємось завершити всі редакційні, нормативні, й усі інші питання в цих законодавчих актах», – зауважив Ігор Веремій.

  Слід зазначити, що перша частина позики, отримана Україною у травні цього року, склала 750 млн. дол., а друга планується у сумі 500 млн. дол., за умови виконання заходів, передбачених у відповідній Програмі (Матриці) стратегічних та інституційних реформ. 

  Керівник фіскального управління Світового банку Лаліта Мурті підкреслила, що Світовий банк буде всіляко сприяти реалізації проекту розвитку в Україні.

  «У нас є бажання зробити все, що від нас залежатиме, аби прискорити цей процес», – підсумувала керівник фіскального управління Світового банку.