• In English
 • Українське радіо провело традиційний Всеукраїнський диктант національної єдності
  опубліковано 07 листопада 2014 року о 17:10

  Сьогодні, 7 листопада, напередодні Дня писемності та мови і в рамках святкування 90-річчя українського радіо, вчотирнадцяте відбувся Всеукраїнський диктант національної єдності.

  Текст в ефірі Українського радіо традиційно диктував автор шкільних підручників з української мови та літератури Олександр Авраменко. Цього року темою диктанту стало 90-річчя українського радіо.

  Написання радіодиктанту супроводжувалося двогодинним прямоефірним марафоном. До написання диктанту долучилися всі бажаючі. Зокрема, понад 600 студентів та викладачі Національного університету ім. Бориса Гринченка вирішили встановити цього року рекорд на наймасовіше написання диктанту. Майже всі учасники прийшли у вишиванках.

  У Національному прес-центрі телебачення і радіомовлення України диктант писали спеціально запрошені громадські діячі, митці та політики.

  Усі кошти, потрібні для проведення акції - від грошових премій переможцям до кошторису, необхідного для пересилки поштою призів - було вирішено переадресувати бійцям АТО.