• In English
 • Мінагрополітики провело Всеукраїнський конкурс студентських бізнес-планів
  опубліковано 07 листопада 2014 року о 15:55

  У конкурсі, що відбувся за ініціативи Міністерства аграрної політики та продовольства України та ДУ «НМЦ «Агроосвіта», взяло участь понад 50 студентів аграрних ВНЗ, які представили 36 проектів розвитку кооперативів у різних регіонах України. На сьогодні прийом конкурсних робіт на Всеукраїнський конкурс бізнес-планів зі створення обслуговуючих сільськогосподарських кооперативів завершено.

  Метою конкурсу була стимуляція молоді до активної участі у розвитку своїх рідних сіл або селищ та здобуття практичних навичок, зокрема з питань організації кооперативних формувань.

  Тематика представлених студентських робіт залежала від спеціалізації регіонів та наявної діяльності у сільських радах. Цього року провідною лінією конкурсу стала ідея стимулювання впровадження в бізнес-плани кооперативів регіонального  рівня, що дозволить об’єднати зусилля цілих районів та сприятиме вигідним умовам ведення агробізнесу для більшої кількості малих та середніх сільгоспвиробників.

  Наразі фахівцями «ДУ НМЦ «Агроосвіта» визначаються кращі конкурсні роботи. Імена переможців планується оголосити під час урочистостей із нагоди Дня працівників сільського господарства.