• In English
 • Землевпорядники Львівщини надали учасникам АТО 66 земельних ділянок
  опубліковано 07 листопада 2014 року о 14:34

  Головне управління Держземагентства у Львівській області видало учасникам антитерористичної операції – захисникам держави на сході України 618 дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок загальною площею 83,2 га у власність. З них: для ведення садівництва – 598 земельних ділянок, особистого селянського господарства – 13, індивідуального дачного будівництва – 7 ділянок. На сьогодні 66 військовослужбовцям затверджено проекти землеустрою, у власність передано земельні ділянки для ведення садівництва та індивідуального дачного будівництва площею 6,53 гектара.

  Фахівці державних підприємств Львівської регіональної філії Центру державного земельного кадастру та Львівського інституту землеустрою розробляють технічну документацію на земельні ділянки для учасників АТО у стислі терміни.

  Додатково

  Найбільше заяв від учасників АТО щодо приватизації земельних ділянок надійшло у Пустомитівському (318), Яворівському (99), Кам`янко-Бузькому (67), Бродівському (57), Городоцькому (56), Жовківському (56) та Золочівському (52) районах.