• In English
  • Житомирщина виділила кошти на допомогу переселенцям
    опубліковано 07 листопада 2014 року о 09:55

    Важливим напрямком роботи обласної влади є допомога вимушеним переселенцям, які приїхали до Житомирської області зі сходу країни та Криму. На цьому акцентував увагу голова облдержадміністрації Сергій Машковський під час звітної прес-конференції про 100 днів діяльності на посаді.

    Житомирщина одна з небагатьох областей в Україні виділила кошти на допомогу переселенцям. На ці цілі з обласного бюджету спрямовано 4,5 млн. грн., із яких 4 млн. грн. спрямовані на компенсації витрат комунальним закладам та 500 тис. грн. на виплату матеріальної допомоги переселенцям, які потрапили в скрутне матеріальне становище. Уже відшкодовано установам та організаціям за фактично понесені витрати, пов’язані із тимчасовим проживанням громадян, у сумі 698,4 тис. грн., а також надано матеріальну допомогу 145 особам на загальну суму 66,9 тис. грн. та підготовлено розпорядження голови облдержадміністрації на виплату 119 особам на суму 51,1 тис. грн.

    Крім того, в області працевлаштовано 114 осіб з числа переселенців, 284 особи зареєстровано у центрі зайнятості, 206 особам призначено виплату з безробіття. У місцях компактного проживання проводяться зустрічі з роботодавцями, обласна служба зайнятості організовує семінари.