• In English
 • Мінагрополітики вживає заходів для покращення конкурентоспроможності вітчизняної сільгосптехніки
  опубліковано 06 листопада 2014 року о 15:50

  Міністерство аграрної політики та продовольства України вживає заходів для покращення конкурентоспроможності вітчизняної техніки та інвестиційної привабливості галузі сільгоспмашинобудування.

  Зокрема, за сприяння Мінагрополітики продовжується налагодження спільного українсько-білоруського виробництва сучасних зернозбиральних комбайнів та тракторів. Водночас опрацьовується питання налагодження виробництва кормозбиральних, бурякозбиральних комбайнів та тракторних причепів.

  Крім того, у травні 2014 року впроваджено виробництво вітчизняного трактора з потужністю 30 кінських сил на Харківському тракторному заводі для забезпечення особистих селянських та фермерських господарств.

  Також у поточному році введено в експлуатацію новітній фарбувальний комплекс для порошкового фарбування компанії Nordson (ФРН) та Ideal line (Данія) на ПАТ «Червона зірка». Введення в експлуатацію такого комплексу дало змогу підприємству підвищити конкурентоздатність техніки, в тому числі і на ринку Євросоюзу. У 2014 році ПАТ «Червона зірка» вперше відвантажило продукцію у США.

  У 2014 році опрацьовано питання з французькою компанією Renault Trucks щодо виробництва на базі ТОВ ВКП "Автоєвроальянс" 800 одиниць автотехніки: ізотермічних фургонів, молоковозів, зерновозів тощо.

  Фахівцями Мінагрополітики здійснюється впровадження реалізації інвестиційних проектів виробництва сучасних технічних засобів спільно з компаніями дальнього зарубіжжя. Зокрема, впровадження інвестпроектів щодо налагодження виробництва зернозбиральних комбайнів спільно з компанією «CLAAS» (ФРН) та тракторів потужністю від 25 до 350 к. с. спільно з фірмою «Landini» (Італія).