• In English
 • У Києві розпочинає свою роботу Друга регіональна конференція Програми Східного Партнерства "Культура"
  опубліковано 05 листопада 2014 року о 16:24

  Сьогодні у Києві розпочинає свою роботу Друга регіональна конференція Програми Східного Партнерства «Культура»: «Грані культури Східного Партнерства».

  Конференція проходитиме 5-7 листопада у готелі «Прем'єр Палас». Участь у ній беруть більше 120 учасників з Азербайджану, Вірменії, Білорусі, Грузії, Молдови та України, а також зацікавлені сторони та гості з Європейського Союзу. Серед яких представники органів влади та діячі культури, інтереси яких тісно пов'язані з культурою та її розвитком у регіоні Східного Партнерства.

  У церемонії відкриття конференції візьмуть участь Міністр культури України Євген Нищук, керівник програми, EuropeAid (Брюссель) Ренате Утцшмід; директор проекту, Консорціум RMCBU (GIZ IS, Hydea (Італія), RWTH-Аахен) Удо Фолкерс; керівник команди RMCBU Лучано Глоор.

  Під час конференції учасники проаналізують результати та досягнення Програми, обговорять, яким чином вдалося реалізувати три основні завдання Програми: сприяння реформуванню культурної політики, сприяння обміну інформацією та кращими практиками, підтримка регіональних ініціатив і партнерств.

  Довідково:

  Програма Східного партнерства «Культура» - це перша фінансована ЄС програма, цілковито присвячена питанням культури і спрямована на посилення її ролі, як стратегічної рушійної сили для соціального, гуманітарного й економічного розвитку країн Східного партнерства, розширення співпраці з Європейським Союзом у сфері культури та розвитком інституційного потенціалу представників сфери культури. Програма складалася з двох частин: 15 грантових проектів з загальним бюджетом 8,2 млн. євро і Регіонального бюро моніторингу та інституційного розвитку (RMCBU), створеного Європейською Комісією для посилення інституційного потенціалу органів влади та громадянського суспільства країн Східного партнерства.