• In English
 • Обрано нового голову Громадської ради при Міністерстві культури
  опубліковано 05 листопада 2014 року о 12:13

  За участю керівництва Міністерства культури України в Національній музичній академії ім. П. І. Чайковського відбулися позачергові загальні збори Громадської ради при Міністерстві культури України.

  На зборах були присутні заступник Міністра – керівник апарату Тамара Мазур, заступник Міністра Олександр Журавчак, а також діючий голова Громадської ради Юрій Решетніков, заступники голови Громадської ради Світлана Долеско та Богдан Кожушко. У засіданні взяли участь 79 членів Громадської ради та 10 представників громадських інституцій, які виявили бажання вступити до її складу.

  За результатами голосування було включено 10 нових членів до складу Громадської ради, також було обрано нового голову Громадської ради, яким став Кожушко Богдан Васильович.

  Щодо обрання заступників Голови Громадської ради учасники засідання шляхом голосування вирішили провести позачергові загальні збори Громадської ради до кінця поточного року і визначитися з кандидатурами на засіданнях Комісій.

  Відповідний наказ із внесеними змінами щодо оновленого складу Громадської ради буде розміщено на офіційному веб-сайті Міністерства культури України.