• In English
 • Щодо обстановки на українсько-російському кордоні
  опубліковано 03 листопада 2014 року о 13:44

  Протягом минулої доби обстрілів, бойових зіткнень та нападів на підрозділи Держприкордонслужби з боку збройних бандформувань не було.

  Фактів проведення повітряної розвідки незаконними збройними формуваннями на кордоні та в контрольованих районах не виявлено. Загалом за минулий тиждень прикордонниками у 22 випадках зафіксовано використання 25 ворожих БПЛА.

  Протягом доби зафіксовано використання ЗС РФ  3 розвідувальних літаків Су-24 над акваторією Азовського моря та над Керченською протокою. Окрім цього, виявлено використання Збройними Силами РФ літака ІЛ-20 для проведення радіоелектронної розвідки над акваторією Чорного моря та  поблизу острова Зміїний.  

  Співробітники Держприкордонслужби продовжують виконувати завдання щодо контролю в смузі безпеки вздовж лінії бойових зіткнень.

  Учора поблизу н.п. Піски (Донецька область) прикордонники зупинили автомобіль «ВАЗ» без номерних знаків з двома громадянами Росії, які виявилися військовослужбовцями Збройних Сил РФ.  Під час огляду автомобіля та перевірки документів у цих громадян було знайдено військові квитки Збройних Сил Росії. Затриманих передали співробітникам СБУ.

  Учора прикордонним катером морської охорони у ході виконання завдань з  охорони морської ділянки державного кордону на відстані 1,5 миль від порту «Маріуполь» було здійснено попереджувальну стрільбу  з метою зупинки та огляду 2-х човнів типу «Амур», які на високій швидкості рухалися у бік моря та не реагували на сигнали зупинки. Дані плавзасоби прикордонниками були зупинені. Обставини порушення з`ясовуються.