• In English
 • Мінагрополітики вживає заходи для стабілізації роботи ДП "Луцький КХП № 2"
  опубліковано 31 жовтня 2014 року о 16:16

  У Міністерстві аграрної політики та продовольства України відбулася нарада, на якій обговорено питання забезпечення стабільної роботи ДП "Луцький КХП № 2", у тому числі пропозиції для вжиття заходів з ефективного використання державного майна.

  У нараді взяли участь фахівці Мінагрополітики, директор Департаменту агропромислового розвитку Волинської облдержадміністрації, представники Держрезерву України, ПАТ "Аграрний фонд", ПАТ "Державна продовольча зернова корпорація України", ДП "Луцький КХП № 2".

  Учасники наради обговорили необхідні заходи для стабілізації роботи підприємства ДП "Луцький КХП № 2". Згідно з прийнятими рішеннями, найближчим часом очікується погашення боргу Державного агентства резерву України перед ДП "Луцький КХП № 2", а також буде опрацьовано питання щодо можливості продажу зерна, яке зберігається на підприємстві, з його наступною переробкою. Також, із метою більш повного завантаження ДП "Луцький КХП № 2", Волинською облдержадміністрацією найближчим часом буде проведено нараду із сільгоспвиробниками та ПАТ "Державна продовольча зернова корпорація України" щодо закупівлі зерна з використанням потужностей підприємства.

  Водночас, буде опрацьовано питання щодо максимального використання потужностей підприємства для переробки зерна державного інтервенційного фонду, а вироблене борошно буде спрямовано на внутрішні потреби області, що стане підтримкою для стабільної цінової ситуації в регіоні.

  Крім того, Мінагрополітикм звернулося до Державного агентства резерву України та Мінекономрозвитку України щодо погашення заборгованості в сумі 2 523,2 тис. грн. перед ДП "Луцький КХП № 2".

  Нагадаємо, що Державне підприємство "Луцький комбінат хлібопродуктів № 2" було прийнято зі сфери управління Державного агентства резерву України до сфери управління Мінагрополітики тому з метою встановлення об’єктивного стану справ на підприємстві, фахівцями Управління внутрішнього аудиту Мінагрополітики проведено позаплановий аудит ДП "Луцький комбінат хлібопродуктів № 2" за період з 01 січня 2013 року по 30 червня 2014 року та засвідчено факт нестачі зерна та продуктів його переробки на загальну суму 53 121,9 тис. гривень.

  Матеріали проведеного на ДП "Луцький КХП № 2" позапланового аудиту направлено до Генеральної прокуратури України, а директора ДП "Луцький КХП № 2" Москвича С.О. за виявлені порушення звільнено з посади та призначено виконуючим обов’язки директора Вовка О.В.