• In English
 • Мінагрополітики: Обговорено питання удосконалення механізмів фінансової підтримки фермерських господарств
  опубліковано 31 жовтня 2014 року о 10:56

  За участі фахівців Міністерства аграрної політики та продовольства України відбулася підсумкова виробнича нарада Українського державного фонду підтримки фермерських господарств.

  На заході були підбиті підсумки роботи установи за 2013 рік та на звітну дату поточного року й обговорено питання стосовно повернення коштів фінансової підтримки, наданої фермерським господарствам у минулі роки на кредитній основі. Крім того, розроблено План заходів з усунення недоліків, виявлених під час проведення перевірки Держфінінспекцією України.

  Учасники наради висловили своє бачення щодо подальшого функціонування установи та винесли на обговорення пропозиції з удосконалення механізмів надання фінансової підтримки фермерських господарств.

  За підсумками наради фахівці Мінагрополітики визнали діяльність Українського державного фонду підтримки фермерських господарств незадовільною, а  керівнику Укрдержфонду доручено вжити заходів щодо посилення контролю за ефективним використанням коштів державного бюджету, активізувати роботу з повернення простроченої заборгованості та звернути увагу на організацію виконання завдань, покладених на установу.