• In English
 • Мінагрополітики: Разом з сільгоспвиробниками обговорено пакет євроінтеграційних законопроектів
  опубліковано 30 жовтня 2014 року о 17:55

  За підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, Асоціації виробників молока та Асоціації свинарів України в Києві відкрилася 5-та ювілейна Міжнародна виставка тваринництва та птахівництва Animal Farming Ukraine 2014.

  У заході беруть участь 59 українських та іноземних компаній, що представили продукти, обладнання та технології для сучасного високопродуктивного тваринництва та птахівництва.

  У рамках виставки відкрито Консультаційний центр, в якому фахівці Міністерства та галузевих асоціацій надають консультації стосовно новітніх методик молочного скотарства та свинарства. Крім того, для  керівників, власників та провідних фахівців тваринницьких господарств проходять семінари та майстер-класи. Зокрема, відбувся майстер-клас «Антикризова стратегія у тваринництві», під час якого директор департаменту тваринництва Мінагрополітики Андрій Гетя виступив із презентацією на тему: «Ефективна племінна робота як елемент антикризового менеджменту» та відповів на численні питання учасників майстер-класу.

  Особливу увагу учасники  семінарів  приділяють обговоренню пакета євроінтеграційних законопроектів, питанням перспективи виходу українських сільськогосподарських товарів на зовнішні ринки, досвіду запровадження в Україні європейської системи розрахунку за туші свиней, модернізації обладнання і кормів, оптимізації витрат. Крім того,  велику зацікавленість виробників молока викликають проблеми впливу генетики на здоров’я та продуктивність тварин, кількість кормів та збалансований раціон тощо.

  Учасники виставки визнають, що економічна асоціація з ЄС відкрила для українських виробників тваринницької продукції можливості розширення торгівлі, і виставкові заходи надають можливість виробникам тваринницької продукції бути в курсі корисної та ефективної інформації щодо оптимізації усіх складових бізнесу та конкурентоспроможності на вітчизняному і світовому ринках.