• In English
 • Мінагрополітики дбає про розвиток племінної справи
  опубліковано 30 жовтня 2014 року о 11:04

  Відповідно до Положення з проведення апробації селекційних досягнень у тваринництві та відповідно до наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 16 жовтня 2014 року “Про проведення апробації заводської лінії Добряка червоної білопоясої породи свиней”, утворена експертна комісія з проведення апробації заводської лінії Добряка червоної білопоясої породи.

  До складу експертної комісії увійшли фахівці Мінагрополітики, Національної академії аграрних наук України, науковці аграрних навчальних закладів.

  Експертна комісія в термін до 10 листопада 2014 року проведе експертну оцінку селекційного досягнення з виїздом до Миколаївської області. Під час роботи комісії буде проведено оцінку племінних свиней за продуктивними та своєрідними характерними господарсько-корисними ознаками, що притаманні тваринам, які належать до лінії Добряка.

  Вказана лінія  утворилась внаслідок цілеспрямованої роботи багатьох фахівців галузі та бере початок від видатного представника породи - Добряка, який мав значний вплив на розвиток морфологічних та продуктивних ознак, що перевищували попередні типи та стійко передавав їх потомству.

  Висновки експертної комісії будуть розглянуті Науково-експертною радою Міністерства аграрної політики та продовольства України.