• In English
 • Під час Першого Глобального форуму ООН з молодіжної політики Дмитро Булатов провів ряд двосторонніх зустрічей
  опубліковано 30 жовтня 2014 року о 10:44

  29 жовтня 2014 року - другий день участі делегації України на чолі з Міністром молоді та спорту України Дмитром Булатовим у Першому Глобальному форумі ООН з молодіжної політики в Баку.

  Другий день роботи Форуму відкрився виступом президента Азербайджану Ільхама Алієва. Серед тем промови були питання нинішнього стану, пріоритетів і перспектив розвитку політики Азербайджану у сфері молоді, спорту та освіти, досягнення Азербайджану у спортивній та інших галузях.

  Зокрема, Дмитро Булатов і заступник Міністра з питань європейської інтеграції Микола Мовчан зустрілися із заступником Міністра молоді та спорту  Румунії Крістіаном Космін, з яким обговорили питання подальшого двостороннього співробітництва у сферах молоді та спорту.

  Під час робочої зустрічі з Міністром інформації та у справах молоді Держави Кувейт Салманом Сабахом Аль-Салемом Аль-Хамуд досягнуто попередньої домовленості про двосторонній обмін досвідом та організацію робочого візиту. "Колезі з Кувейту ми запропонували низку зустрічей із молоддю у форматі неформального діалогу", - зазначив Дмитро Булатов.

  У ході окремої зустрічі з представниками Ради Європи: Сніжаною Маркович, Генеральним директором директорату з питань демократії, Антьє Ротемунд, директором Департаменту молоді  Руї Гомес, начальником відділу програм Департаменту молоді було досягнуто попередніх домовленостей щодо презентації проекту Концепції сфери фізичної культури та спорту України у головному офісі Ради Європи у Страсбурзі. Також обговорювалась участь Дмитра Булатова у Всесвітньому Форумі за демократію, який відбудеться у Страсбурзі 3-5 листопада 2014 року.