• In English
 • Юрій Продан у Брюсселі зустрівся з Віце-президентом Єврокомісії з питань Енергетичного Союзу
  опубліковано 29 жовтня 2014 року о 17:15

  29 жовтня в рамках робочого візиту до Брюсселя Міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Продан зустрівся з Віце-президентом Європейської Комісії з питань Енергетичного Союзу Марошем Шефчовічем, який приступає до виконання обов’язків із 1 листопада ц.р.

  Сторони обговорили пріоритетні напрями співробітництва України та нового складу ЄК у сфері енергетики, в тому числі стан підготовки до зимового періоду.

  Українська сторона поінформувала щодо здійснення реформ газового ринку України у відповідності до енергетичного законодавства ЄС та наголосила, що залишається надійним партнером Євросоюзу і транзитером природного газу до держав-членів ЄС.

  Міністр ознайомив Віце-президента ЄК з пропозицією української сторони, спрямованою на врегулювання ситуації навколо поставок російського газу в Україну.

  Марош Шевчовіч відзначив важливу роль України у забезпеченні енергетичної безпеки Європи та привітав започаткування реверсних поставок природного газу до України з території держав-членів ЄС.

  Міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Продан запросив Мароша Шефчовіча відвідати Україну з візитом.