• In English
 • Медики Херсонщини передали військовослужбовцям комплекти лікарських засобів
  опубліковано 29 жовтня 2014 року о 15:55

  Медичні працівники закладів охорони здоров’я Херсонщини активно долучилися до організації надання матеріальної допомоги військовослужбовцям.

  Сьогодні, за участю радника голови Херсонської обласної державної адміністрації Валентини Січової, було передано військовослужбовцям батальйону територіальної оборони комплекти  лікарських засобів.

  «Наші медики зібрали протихворобні ліки та інші медичні препарати на суму понад 23,5 тис. грн. Ми сформували 4 комплекти, до складу яких увійшли: знеболювальні засоби, полівітаміни, протизастудні засоби, перев’язувальні засоби, ферменти, абсорбенти та інше»,  - зауважив директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Віктор Короленко та додав, що  вартість кожного комплекту складає приблизно 6 тис. грн.

  Слід зазначити, що медичні працівники військовослужбовцям раніше вже передавали медикаменти на суму 24,5 тис. грн., зимовий одяг на суму майже 49,0 тис. грн., 1 навігатор, 6 акумуляторів, 10 рацій, 45 комплектів спецодягу, 80 пар взуття, продукти харчування на суму 33,2 тис. грн., а також перерахували кошти, смс-платежі та військові зобов’язання на суму 243,2 тис. грн.

  «Події в України не можуть залишити байдужими жодного свідомого громадянина держави. Дуже хотілося б, щоб наші військовослужбовці поверталися додому без поранень, живими та здоровими. Ми вам бажаємо, щоб ці ліки військовим не знадобилися», - сказала Валентина Січова.

  Вона повідомила, що комплекти з лікарськими засобами направлено до військових частин у Генічеський та Каланчацький райони, а 31 жовтня 2014 року такий комплект буде направлено до військової частини, яка дислокується на території Чаплинського району Херсонської області.

  У свою чергу військовослужбовці подякували медичному колективу за фінансову доброчинну ініціативу щодо придбання таких важливих для наших бійців теплих речей та ліків.