• In English
 • Головна мета регіональних штабів ДСНС України - гарантувати соціальне забезпечення кожного, хто переміщається з районів проведення АТО - Анатолій Бойко
  опубліковано 29 жовтня 2014 року о 11:24

  Пріоритетним напрямком діяльності  Міжвідомчого координаційного штабу, що створений на базі ДСНС України, є соціальне забезпечення внутрішньо переміщених осіб. З метою перевірки готовності регіональних штабів до зустрічі та допомоги жителям Сходу України в осінньо-зимовий період, у Міжвідомчому координаційному штабі було сформовано 7 мобільно-оперативних груп на чолі з керівним складом ДСНС України. Ці групи, починаючи з 28 жовтня, розпочали інспектування роботи регіональних штабів.

  28 жовтня Перший заступник Голови ДСНС України Анатолій Бойко спільно з мобільно-оперативною групою ДСНС України перевірив роботу Координаційного центру по роботі з вимушеними переселенцями, що розташований у місті Дніпропетровськ на базі благодійної організації «Благодійний фонд «Допомога Дніпра» за адресою пр. Карла Маркса, 119-а.

  Анатолій Бойко перевірив діяльність Центру, оглянув кімнати, в яких проживають родини зі Сходу України до моменту їх подальшого розселення, поспілкувався з людьми та дізнався про основні потреби та проблеми сімей.

  “Завдання Координаційного центру полягає у тому, аби допомогти кожній людині, яка прибуває на залізничний вокзал у незнайоме місто, дістатися до Центру, зареєструватися, отримати тимчасові реєстраційні документи. Рятувальники ДСНС України спільно з волонтерами вирішують питання забезпечення людей тимчасовим житлом та працевлаштуванням. Крім того, у Центрі кожен може отримати психологічну та медичну допомогу. Люди можуть також отримати і  продукти харчування та речі першої необхідності. Наша головна мета – гарантувати соціальне забезпечення кожного, хто переміщається з районів проведення АТО”, - сказав Анатолій Бойко.

  Перший заступник Голови ДСНС України також зазначив, що за результатами перевірки можна констатувати, що наразі у  Координаційному Центрі у Дніпропетровську створені  всі умови для тимчасового проживання людей до моменту їх подальшого розселення. Центр і надалі прийматиме у цілодобовому режимі всіх, хто потребує допомоги.

  Довідково

  Координаційний центр надав допомогу вже більше 18 тисячам осіб. Центр працює за схемою роботи «транзитного пункту» для внутрішньо переміщених осіб. На базі Центру облаштований комфортний гуртожиток, який може прийняти близько 10 родин протягом однієї-двох діб до вирішення питання їх подальшого розселення. За цією адресою люди можуть отримати усі необхідні соціальні послуги та консультації, адже цілодобово тут чергують представники соціальних служби міста та відкрито Єдине вікно допомоги.