• In English
 • Перший заступник Міністра молоді та спорту відповів на запитання на прямій телефонній лінії з громадянами
  опубліковано 28 жовтня 2014 року о 19:58

  28 жовтня 2014 року Перший заступник Міністра молоді та спорту України Андрій Вишняк і керівники профільних структурних підрозділів Мінмолодьспорту взяли участь у прямій телефонній лінії Кабінету Міністрів України.

  За час роботи прямої телефонної лінії надійшли запити від громадян Дніпропетровської, Донецької, Вінницької, Запорізької областей і міста Києва.

  У ході телефонного спілкування громадянами порушувались питання щодо реформування сфери фізичного виховання та спорту України, соціальної реабілітації інвалідів засобами спорту та ряду інших запитань, які охоплюють різні сфери життя громадян.

  Зокрема, Андрій Вишняк запрошував представників спортивних шкіл, тренерів та всіх зацікавлених долучитися до обговорення проекту Концепції реформи сфери фізичної культури і спорту. "Документи, в тому числі проект закону «Про фізичну культуру та спорт» є у відкритому доступі на веб-сайті міністерства. Ми працюємо максимально відкрито, і вже зараз можемо сказати, що плануємо розширити можливості для ДЮСШ", - зазначив перший заступник Міністра.

  «Від імені Міністерства молоді та спорту закликаю долучитися до роботи над позитивним змінами в українському спорті, й надсилати нам свої пропозиції і зауваження», - наголосив Андрій Вишняк.