• In English
 • Міжнародний комітет Червоного Хреста провів семінар для військовослужбовців Повітряних Сил ЗСУ з питань взаємодії у зоні проведення АТО
  опубліковано 28 жовтня 2014 року о 15:41

  28 жовтня у Вінниці завершується дводенний семінар з питань Інтеграції міжнародного гуманітарного права у процес прийняття рішень під час застосування військ (сил) для офіцерів Повітряних Сил ЗС України, організований Міжнародним комітетом червоного хреста спільно з Командуванням Повітряних Сил Збройних Сил України.

  Основною метою семінару було ознайомити офіцерів з діяльністю МКЧХ в Україні та звернути увагу на порядок взаємодії військовослужбовців з представниками делегації Міжнародного комітету червоного хреста в зоні проведення АТО.

  «Наша організація надає медикаменти та матеріали медичного призначення лікарням, людям, пораненим в ході збройних зіткнень у східних областях країни, відвідує осіб, які утримуються під вартою, і підтримує діяльність Українського Товариства Червоного Хреста з надання першої допомоги. МКЧХ співпрацює з Міністерством оборони та з Міністерством внутрішніх справ з питань імплементації норм міжнародного гуманітарного права в їх процедури прийняття рішень при здійсненні оперативної діяльності», – зазначив керівник програми співпраці з   Міжнародним комітетом червоного хреста Вадим Корсінов.

  Основна делегація МКЧХ знаходиться у Києві, де постійно працюють 25 співробітників, а також три офіси: у Донецьку, Харкові та Одесі. Організація посилює свою присутність у цих містах на сході країни, щоб можна було більш ефективно вирішувати гуманітарні питання, що виникають у зв'язку з обстановкою в східній Україні.