• In English
 • Розпочався Всеукраїнський освітній скаутський форум "Лідерство для життя"
  опубліковано 28 жовтня 2014 року о 13:15

  28 жовтня 2014 почав роботу Всеукраїнський освітній скаутський форум «Лідерство для життя». Урочиста церемонія відкриття відбулася в Міністерстві молоді та спорту України.

  Захід проводиться у рамках проекту, який реалізується ВМГО «Національна Організація Скаутів України» за підтримки Європейського молодіжного фонду (EYF) Ради Європи.

  Цей проект став першим у рамках ініціативи «Call for Ukraine», яка реалізується відповідно до рішення 30-го засідання Спільної ради з питань молоді Ради Європи (24-26 березня 2014 року, м. Будапешт, Угорщина), у якому брав участь і представник Мінмолодьспорту України.

  Мета Всеукраїнського форуму – створення умов для розвитку лідерських якостей, забезпечення конфліктної трансформації у молодих людей від 18 до 30 років, зміцнення довіри між представниками регіонів України.

  Учасники заходу спільно визначать наявні інструменти взаємодії з місцевими громадами, зокрема представниками влади на місцях. Під час форуму буде ретельно опрацьований концепція «Громадська діяльність молоді як інструмент вирішення проблем кризового суспільства України». Окрему увагу буде приділено розробці учасниками стратегій участі молоді в прийнятті рішень на національному та місцевому рівнях.

  У Форумі беруть участь представники різних регіонів України, зокрема, Криму, Вінниччини, Дніпропетровщини, Донеччини, Запоріжжя, Івано-Франківщини, Київщини, Кіровоградщини, Луганщини, Миколаївщини, Одещини, Сумщини, Тернопільщини, Херсонщини, Черкащини, міст Києва та Севастополя.