• In English
 • Дмитро Булатов провів селекторну нараду з керівниками обласних управлінь щодо фінансування і розвитку ДЮСШ
  опубліковано 28 жовтня 2014 року о 13:07

  Функціонування і розвиток дитячо-юнацьких спортивних шкіл були і залишаються пріоритетами розвитку українського спорту. Це розуміють на всіх ланках виконавчої влади – від прем`єр-міністра до керівників районних управлінь. Саме тому сьогодні ми працюємо над тим, щоб фінансування ДЮСШ вже в наступному році залишилося на належному рівні. Про це Міністр молоді та спорту України Дмитро Булатов повідомив під час селекторної наради із керівниками управлінь у справах молоді та спорту всіх ОДА, яка відбулася 27 жовтня за допомогою партнера Міністерства – Ощадбанку.

  Дмитро Булатов доручив керівникам управлінь проінформувати керівництво всіх ДЮСШ про те, що ані скорочення їхньої кількості, ані зменшення фінансування не буде.

  «Нещодавно Мінсоцполітики прийняло рішення про те, що 2015 року Фонд соціального страхування не буде повністю або частково фінансувати 586 ДЮСШ. Ми не можемо припустити, щоб ці заклади втратили 200 млн. фінансування. Тому Міністерство запропонувало схему пропорційного заміщення сплати цих коштів, щоб ДЮСШ отримували їх через місцеві бюджети, а не через Фонд соцстраху. Уряд підтримав цю пропозицію. Таким чином, ми зберегли обсяги фінансування», - пояснив Дмитро Булатов.

  Селекторна нарада Міністра із керівниками обласних управлінь проходитиме орієнтовно раз на місяць - Міністерству важливо знати думку місцевих спеціалістів щодо презентованого 16 жовтня проекту Концепції реформування сфери фізичної культури та спорту, зокрема і в питанні розвитку та запропонованих нових можливостей для ДЮСШ.

  «Я закликаю надсилати нам ваші зауваження та пропозиції щодо всіх аспектів діяльності відомства. Наші спеціалісти опрацьовуватимуть їх, щоб до наступної наради ми могли надати вам відповіді. Вважаю за необхідне – працювати за сучасними правилами менеджменту та отримувати зворотній зв`язок», - зазначив Міністр.

  Дмитро Булатов ще раз наголосив про те, що до нього неодноразово зверталися занепокоєні керівники ДЮСШ з різних регіонів України через чутки про те, що міністерство готує план закриття їхніх закладів. «Я наголошую - скорочення мережі дитячо-юнацьких спортивних шкіл, яка нині існує в Україні, не передбачено. В цьому питанні ми також маємо підтримку Прем’єр-міністра. Якщо у когось виникають побоювання – прошу звертатися безпосередньо в Міністерство, а не довіряти чуткам».