• In English
 • Мінагрополітики працює над створенням сприятливих умов для інвесторів
  опубліковано 27 жовтня 2014 року о 14:25

  Війна на Сході значно впливає на надходження інвестицій в країну. Про це Міністр аграрної політики та продовольства України Ігор Швайка сказав під час коментаря телеканалу ТВі.

  «Фактор війни впливає на стан інвестицій не тільки в аграрний комплекс. Тому завдання на сьогодні зберегти тих інвесторів, які вже працюють у нашій країні», - зазначив Ігор Швайка та додав, що ним проведено зустрічі з потенційними інвесторами у галузях машинобудування, будівництві фрукто- та овочесховищ, тваринництві.

  За словами очільника Мінагрополітики, європейські інвестори готові інвестувати кошти в агропромисловий комплекс нашої країни, але чекають стабілізації ситуації. «Під час дипломатичних місій вже до Польщі, Грузії, Австрії, Італії та інших країн багато потенційних інвесторів зазначають про готовність вкладати кошти у наш АПК», - наголосив Міністр.

  Крім того, Ігор Швайка сказав, що на даний час Мінагрополітики працює над створенням сприятливих умов для інвесторів, проводить заходи для залучення нових інвесторів до розвитку інфраструктури агарного комплексу, а саме розвитку залізничних магістралей та припортових елеваторів.