• In English
 • Привітання Прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка з 70-ю річницею визволення України від фашизму
  опубліковано 28 жовтня 2014 року о 09:00

  Дорогі українці!

  Цього року ми відзначаємо 70-у річницю визволення  України від фашизму. Ми низько вклоняємося фронтовикам, партизанам, підпільникам – усім, хто ціною надлюдських зусиль звільнив нашу землю, вшановуємо пам'ять мільйонів, які полягли на полях боїв, були замордовані на окупованих територіях.

  Україна – одна з країн – переможниць Другої Світової війни. Водночас наша держава одна з найбільш постраждалих у ній – та війна забрала життя кожного п’ятого українця. Ми це пам’ятаємо і ніколи цього не забудемо, ми не хочемо війни. Військова агресія, яка чиниться нині проти нашої країни, – це не тільки злочин проти всіх нас, її громадян. Це злочин проти пам’яті ветеранів, солдатів і офіцерів, які билися з гітлерівцями, які загинули в концтаборах, на примусових роботах, від епідемій і хвороб, що є постійними супутниками війни. Історія все розставить на свої місця. Організатори такого злочину не уникнуть покарання, як не уникли його й ті, хто розв’язав Другу Світову війну.  

  Ми сьогодні знов вимушені боронити свою землю зі зброєю в руках. І, як  70 років тому, наші бійці виявляють звитягу та доблесть, захищаючи святе – мир та спокій кожного українця, його  право жити в єдиній, європейській та незалежній країні.

  Вічна пам'ять всім, хто поклав життя за свою Вітчизну.

  Слава тим, хто відстояв її тоді та відстоює зараз.

  Слава Україні!

   

   

   

  Прем’єр-міністр України                                             Арсеній ЯЦЕНЮК