• In English
 • СБУ у взаємодії з іншими правоохоронними органами забезпечили спокійний перебіг виборів
  опубліковано 26 жовтня 2014 року о 19:03

  Служба безпеки України у взаємодії з іншими правоохоронними органами забезпечила безпечний перебіг волевиявлення громадян на дострокових виборах до українського Парламенту. На цьому наголосив радник Голови СБУ Маркіян Лубківський на брифінгу в Будинку Уряду у неділю, 26 жовтня.

  Цьому передувала дуже напружена робота української спецслужби з виявлення та нейтралізації диверсійних груп, які були на території України, які чинили тиск, в тому числі й інформаційний на українських громадян.

  «Було знешкоджено багато диверсійних груп, які керувалися уже нам знайомими ляльководами із Російської Федерації, вони намагалися посіяти паніку, зневіру серед українських громадян. І цього їм зробити не вдалося», - розповів Маркіян Лубківський.

  Лише упродовж минулого тижня було виявлено і знешкоджено цілий ряд диверсійних груп у Харкові, Одесі, Запоріжжі та Маріуполі. Потужне угруповання готувало вчинення диверсій і терористичних актів у столиці, усі члени його затримано, і плани зруйновано.

  Як наголосив Маркіян Лубківський, робота із нейтралізації таких груп була розпочата з моменту оголошення про проведення вборів.

  У співпраці з колегами з МВС, Міноборони було зроблено все для того, аби парламентські вибори пройшли мирно, спокійно в кожному окрузі від заходу до сходу.

  «Забезпечено також проведення виборів у зоні проведення антитерористичної операції. І промовистим був сьогоднішній візит до зони АТО Президента України, який поспілкувався з мешканцями, відвідав дільниці. Іншими словами, Україна голосує впевнено, вільно, так як цього давно в Україні не було», - сказав Маркіян Лубківський.