• In English
 • Людмила Денісова: У голосуванні на позачергових парламентських виборах вже взяли участь 12% переселенців
  опубліковано 26 жовтня 2014 року о 13:41

  За даними Центральної виборчої комісії за межами свого постійного місця проживання взяло участь у голосуванні на позачергових парламентських виборах 12% громадян. На цьому наголосила Міністр соціальної політики Людмила Денісова на брифінгу в Будинку Уряду у неділю, 26 жовтня.

  Усього, за межами свого постійного місця проживання мають право взяти участь у голосуванні понад 190 тис. осіб: «Скільки із них переселенців із східних областей України на даний час ще не відомо», - наголосила Людмила Денісова.

  Крім того, за її словами, голосування на спеціальних виборчих дільницях, які відкриті у геріатричних закладах Міністерства соціальної політки, відбувається у штабному режимі. На даний момент вже проголосувало 62% громадян, які перебувають у пансіонатах зі спеціальним статусом. За її словами, усього у підпорядкуванні Мінсоцполітики є таких 26 геріатричних закладів у 10 областях Києва. «Практично вже проголосувало 62% наших підопічних. Процес голосування проходить нормально, у штатному режимі», - зазначила Міністр.

  Ще 39 дільниць відкрито у тих закладах Мінсоцполітики, які не мають спеціального статусу: «Там теж відбувається голосування. Уже проголосувало 20,3% виборця», - додала Людмила Денісова.