• In English
 • Німецькі інвестори готові на Волині збудувати сучасний сміттєпереробний завод
  опубліковано 24 жовтня 2014 року о 12:35

  Голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик підписав німецькою компанією Меморандум про співпрацю щодо втілення проекту «Нововолинський Екотехнопарк».

  Німецькі інвестори готові збудувати на Волині сучасний сміттєпереробний завод, що працюватиме за найновішими європейськими технологіями, безпечними для здоров‘я людей і навколишнього середовища. Екотехнопарк із сміття вироблятиме бензин, солярку, бітум, а також холод для холодильних установок та теплоенергію. Завод перероблятиме 25 тисяч тонн побутових відходів у рік.

  Будівництво заводу планують розпочати уже наступного року. Втілення такого проекту дасть можливість створити до 40 робочих місць. Німецька компанія бере на себе фінансування, а від обласної влади просить лише сприяння та підтримки. Вони також готові реалізувати такий проект і в Луцьку як пілотний.

  Голова облдержадміністрації Володимир Гунчик зауважив, що обласна влада зацікавлена у провадженні такого проекту і готова створити належні умови для його реалізації.

  Володимир Гунчик  підкреслив, що “такі проекти - це і є Стратегія розвитку України, а Волинь — це лише частинка єдиного цілого. Вдала інфраструктура та хороші спеціалісти - сприяють реалізації в області багатьох програм з іноземним капіталом, необхідних для вступу до Євросоюзу. Президент та Уряд сьогодні остаточно задекларували європейський вектор. І Україна  сьогодні дякує світові за підтримку в непростий для неї час і рада вітати на своїй землі іноземних інвесторів».