• In English
 • У Києві стартував перший фестиваль італійського музичного бароко "Italia Festival Barocco"
  опубліковано 24 жовтня 2014 року о 10:10

  У Національній філармонії України концертом всесвітньо відомого диригента й скрипаля Стефано Монтанарі з ансамблем старовинної музики «Accademia Bizantina» відбулося урочисте відкриття першого фестивалю італійського музичного бароко в Україні «Italia Festival Barocco».

  З нагоди головування Італії в Європейському Союзі посольство Італії та Італійський інститут культури в Україні у співпраці з Міністерством культури України проводять перший фестиваль італійського музичного бароко в Україні ITALIA FESTIVAL BAROCCO.

  Фестиваль триватиме з 23 жовтня по 4 листопада у провідних культурних та освітніх закладах Києва: Національній філармонії України, Національному заповіднику «Софія Київська», Національній музичній академії України ім. П. Чайковського, Київського національного університету ім. Т. Шевченка, Національному університету «Києво-Могилянська академія».

  У фестивалі беруть участь відомі італійські та українські виконавці барокового репертуару, зокрема, колективи «Accademia Bizantina», «Festina Lente», «Il Sogno Barocco», знамениті диригенти Стефано Монтанарі, Клаудіо Кавіна, Паоло Перроне і солісти Алессандро Карміньяні, Раффаеле Пе та інші.