• In English
 • В Києві розпочала роботу Міжнародна конференція: "Культурна політика в Європі сьогодні: фінанси, менеджмент, розширення аудиторії"
  опубліковано 23 жовтня 2014 року о 18:50

  23 жовтня у Києві розпочала роботу Міжнародна конференція на високому рівні  “Культурна політика в Європі сьогодні: фінанси, менеджмент і розширення аудиторії”.

   У конференції беруть участь  понад сто експертів  культурної сфери з України,  представники Міністерства освіти та науки України, Міністерства економічного розвитку та торгівлі, члени Представництва Європейського Союзу в Україні, а також широко представлені європейські фонди, центри культурної політики та креативних індустрій з Великої Британії, Молдови, Литви, Швеції, Естонії, Азербайджану, Ірландії, Грузії, Вірменії.

   “Сьогодні на такому високому рівні ми говоримо про культурну політику в Україні. Це важливий сигнал, як для галузі, так і для найвищого керівництва держави щодо важливості культури – сказав перед початком конференції  Міністр культури  України Євген Нищук. - недооцінка культурної галузі і є однією із причин тих події, які нині відбуваються на Сході та Півдні країни.  Певен, що тут, на цих панельних дискусіях  і круглих столах ми обговоримо ті важливі речі, що допоможуть вибудувати  стратегічні напрямки культурної політики. Нам важливо звернутися до фінансово-економічного блоку, щоб люди бізнесу зрозуміли і оцінили вагу культурного продукту. Що культура – це інвестиція у майбутнє, та цінність, за якою живе європейська та світова спільнота. Нам важливо, щоб ми обговорили механізми, створили робочі комісії, які б дали нам можливість навчитися здійснювати наші культурні проекти. Бо дотепер цими питаннями в Україні мало переймалися і зараз нам потрібна допомога – технічна, організаційна”.

  Протягом двох днів у рамках  конференції відбудуться  панельні дискусії та воркшопи на теми розробки довгострокової стратегії культурної політики, державного і приватного фінансування, розширення аудиторії та культурного менеджменту.