• In English
 • Очільник МВС звернувся до Глави Уряду із проханням дати можливість відкрити у столиці фронт-офіс
  опубліковано 23 жовтня 2014 року о 17:35

  Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков під час селекторної наради з питань виборів 23 жовтня звернувся до Прем’єр-міністра Арсенія Яценюка із проханням дати можливість відкрити у столиці фронт-офіс. Це дасть змогу приймати повідомлення від громадян і відкрити доступ до оперативної інформації МВС щодо ходу виборчого процесу.

  «Арсеній Петрович, я би просив Вас, щоб ми зафіксували і дали можливість дати відкритий доступ до оперативної інформації МВС безпосередньо у системі МВС. На території Міністерства ми планували, якщо буде рішення Кабінету Міністрів, відкрити всю оперативну інформацію по ходу голосування і по ходу порушень не лише через інтерактивну карту, але й через фронт-офіс», – зазначив Арсен Аваков.

  Офіс планують відкрити у день виборів. На місці будуть працювати співробітники міліції, які прийматимуть будь-які повідомлення та зможуть надати доступ до інформації, що стосується безпосередньо виборчого процесу.

  На думку Міністра внутрішніх справ, це жодним чином не порушить секретність і процес несення служби, натомість дасть значну частину довіри та контролю зі сторони суспільства.