• In English
 • Укрпошта поступово відновлює роботу відділень у Донецькій та Луганській областях
  опубліковано 23 жовтня 2014 року о 16:10

  Укрпошта, з урахуванням розвитку ситуації в східному регіоні, поступово відновлює роботу відділень поштового зв'язку на території Донецької та Луганської областей.

  У Донецькій області послуги поштового зв’язку надаються в Артемівському (крім населеного пункту Комуна), Великоновосілківському, Волноваському, Володарському, Добропільському, Красноармійському, Костянтинівському, Краснолиманському, Мар’їнському, Олександрівському, Першотравневому і Слов’янському районах, у містах Артемівськ; Вугледар, Дзержинськ, Димитров, Добропілля, Дружківка, Краматорськ, Красний Лиман, Красноармійськ, Костянтинівка, Маріуполь, Новогродівка, Селидове, Слов’янськ та населених пунктах, підпорядкованих цим міським радам. Частково забезпечується надання поштових послуг в Амвросіївському районі (відділення Амвросіївка 4) та у Донецьку (відділення № 1, 12, 17, 30, 48, 50, 54, 62, 92, 111, 117), Горлівці (відділення № 1, 7, 24, 26, 29, 32, 46), Дебальцевому (відділення Дебальцеве 1, Миронівський, Світлодарське), Єнакієвому (відділення № 5, 14, 20, 27, 29, 30 та Юнокомунарівськ 3), Макіївці (відділення № 14, 41, 56, 57) та у відділеннях Сніжне; Торез і Торез 7.

  У цих відділеннях поштового зв’язку приймають усі види поштових відправлень та видають тільки реєстровані поштові відправлення (без здійснення доставки адресату) до вказаних населених пунктів. Обов’язкова умова при пересиланні реєстрованих поштових відправлень адресатам населених пунктів Амвросіївка, Горлівка, Дебальцеве, Донецьк, Єнакієве, Макіївка, Миронівський, Світлодарське, Сніжне, Торез, Юнокомунарівськ – зазначення на супровідних бланках, оболонках відправлень номера телефону адресата для інформування одержувача про надходження відправлення.

  На Донеччині не надаються поштові послуги у населеному пункті Комуна Артемівського району, Новоазовському, Старобешівському, Шахтарському, Ясинуватському і Тельманівському районах, містах Докучаєвськ; Жданівка; Кіровське; Харцизьк, Ясинувата та населених пунктах, підпорядкованих цим міським радам.

  У Луганській області Укрпошта працює у Біловодському, Білокуракинському, Кремінському, Марківському, Міловському, Новоайдарському, Новопсковському, Сватівському, Старобільському, Троїцькому районах, у містах Лисичанськ, Рубіжне, Сєвєродонецьк і населених пунктах, підпорядкованих цим міським радам.

  Не надаються поштові послуги в Антрацитівському, Краснодонському, Лутугинському, Свердловському, Слов’яносербському, Станично-Луганському, Перевальському, Попаснянському районах і містах Алчевськ, Антрацит, Брянка, Кіровськ, Красний Луч, Краснодон, Луганськ, Первомайськ, Ровеньки, Свердловськ, Стаханів та населених пунктах, підпорядкованих цим міським радам.

  Також Укрпошта не приймає поштові відправлення з позначкою «Післяплата» з/до населених пунктів Донецької та Луганської областей, які не контролюються українською владою (підстава – постанова Правління Національного банку України від 06.08.2014 №466 «Про призупинення здійснення фінансових операцій»). До інших населених пунктів з/до Донецької та Луганської областей пересилання поштових відправлень з познакою «Післяплата» здійснюється у звичайному режимі.