• In English
 • З аеропорту "Бориспіль" в зимовий сезон буде доступно близько 80 маршрутів до 40 країн світу
  опубліковано 23 жовтня 2014 року о 12:36

  У період зимової навігації 2014/2015 рр. з міжнародного аеропорту «Бориспіль» планується здійснювання авіасполучення з 40 країнами світу. Пасажири головних повітряних воріт України зможуть подорожувати більше ніж до 80 міст Європи, Азії, Африки та Америки.

  Необхідно відзначити, що в планах базового перевізника відкриття нових рейсів в порівнянні із зимовим сезоном 2013 року - в Стокгольм (6 рейсів), Нью-Йорк (4 рейси), Ташкент (2 рейси), Тегеран (3 рейси), Кишинів (7 рейсів), а також збільшення частоти польотів до Санкт-Петербургу - до 9 рейсів на тиждень. Також авіакомпанія МАУ буде виконувати 4 рейси на тиждень за маршрутом Київ - Бангкок (грудень, січень, лютий) і 2 рейси на тиждень - в Стамбул (листопад, лютий, березень).

  Крім того, в рамках зимової навігації авіакомпанія Royal Jordanian планує збільшити частоту польотів в Амман - до 3 на тиждень. Авіаперевізник Windrose має намір здійснювати один рейс в тиждень в Табу.

  Найбільш висока частота рейсів, виконуваних з аеропорту «Бориспіль» в зимовий період, збережеться на московському напрямку, а також на курорти Єгипту.

  Безумовно, у зв'язку з поточною кризовою ситуацією в країні тенденція скорочення авіакомпаніями планів польотів і зниження завантаженості на рейсах базових і міжнародних авіаперевізників триває. Зокрема, в порівнянні із зимовою навігацією 2013 року не виконуються польоти в аеропорти Донецька та Сімферополя. На майбутній зимовій сезон не підтвердили слоти міжнародні перевізники Emirates (Дубай), Alitalia (Рим), Norwegian Air Shuttle (Осло). На даний момент не підтвердили слоти авіакомпанії «Авіалінії Харкова» та Windrose на далекомагістральні рейси в Бангкок, Гоа, Пхукет, Пунта-Кану, а також МАУ - на рейси в Єкатеринбург, Новосибірськ та Нижньовартовськ.