• In English
 • Делегація України взяла участь у роботі 195-ї сесії Виконавчої ради ЮНЕСКО
  опубліковано 22 жовтня 2014 року о 20:06

  У Парижі проходить 195-та сесія Виконавчої ради ЮНЕСКО, участь у якій бере делегація України на чолі із заступником Міністра закордонних справ України Сергієм Кислицею.

  У ході пленарних засідань Глава делегації України висловив підтримку діяльності ЮНЕСКО, спрямованій на забезпечення ефективного функціонування Організації, підвищення її ролі у вирішенні актуальних міжнародних проблем гуманітарного характеру та здатності протистояти новим викликам і загрозам, а також відзначив пріоритетні для України програми і проекти ЮНЕСКО.

  Окрему увагу керівництва ЮНЕСКО та представників держав-членів Виконавчої ради було привернуто до ситуації, що склалася в Автономній Республіці Крим внаслідок анексії Російською Федерацією цієї частини української території.

  Сергій Кислиця зустрівся з Генеральним директором ЮНЕСКО Іриною Боковою.

  Особливу увагу приділено виробленню спільного алгоритму дій з метою збереження та захисту української культурної, природної та наукової спадщини на окупованій Росією території Кримського півострова, забезпеченню сталої роботи освітніх та наукових установ в АРК, а також реалізації головних положень ухваленої Виконавчою радою ЮНЕСКО 15 квітня ц.р. резолюції щодо ситуації в АР Крим («Моніторинг з боку ЮНЕСКО ситуації в Автономній Республіці Крим (Україна)»).